Registrovat

User Registration
or Zrušit
---

---

Káva Dallmayr

Kolem roku 1900 byl Dallmayr dvorním dodavatelem pro bavorský královský dvůr a německý císařský dvůr v Berlíně. Značka Alois Dallmayr zastupuje světově proslulý lahůdkářský obchod, kávu špičkové kvality a prvotřídní služby v oblasti nápojových automatů.

Etiopie, pravlast kávy se svými vybranými druhy káv, pěstovanými v jižních hornatých oblastech země, je pro firmu Dallmayr nejdůležitějším dodavatelem surové kávy. Předpokladem pro onu nezaměnitelnou chuť kávy Dallmayr je vyvážené mísení s ostatními nejlahodnějšími druhy káv z Asie, Afriky, Jižní a Střední Ameriky.

Káva Dallmayr představuje vrchol dlouhodobého vývoje, který započal přibližně před 70 léty. Tehdy nastoupil do firmy Dallmayr mladý brémský odborník na kávu Konrád Werner Wille, aby založil speciální oddělení kávy. Položil základní kámen a začaly se psát nové dějiny úspěchu. Vyvinul sortiment nejvyšší úrovně a začal razit typickou chuť kávy Dallmayr. Dnes patří tato káva k vedoucím značkám na německém trhu. Pro její výrobu jsou použivány výhradně nejjemnější druhy káv z horských oblastí nejlepších pěstitelských provincií světa.

DALLMAYR MONACO – kompozice vybraných kávových zrnek, pečlivě třízených dle originální italské receptury. Vzájemně se doplňující druhy surové kávy jsou pomalu a šetrně praženy, což dává plně vyniknout jedinečné vůni a chuti kávy. Hustý, sametově jemný krém a výrazná chuť kávy Dallmayr Espresso Monaco přináší jejím milovníkům výjimečný prožitek.

 DALLMAYR BEZ KOFEINU – špičková káva nejvyšší kvality, vyznačující se plnou vůní. Je dvojnásobně zušlechtěna šetrným odstraněním kofeinu a mnoha dráždivých látek. Lehce stravitelná a současně velice ušlechtilá, silně aromatická.

Otevírací doba

Pondělí – Pátek:

9.00 – 18.00

V Kavárně Oáza evidujeme všechny tržby elektronicky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit
kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou
tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku
pak nejpozději do 48 hodin.