Registrovat

User Registration
or Zrušit
---

---

O nás

Slovo oáza je většinou spojeno s místem, kde lze nalézt odpočinek, občerstvení a nové posilnění. Kavárna Oáza v tomto ohledu určitě chce dostát svému názvu. Naším přáním je, aby každý návštěvník mohl u nás nalézt všechny zmíněné věci. Proto je v kavárně možnost posilnit se některým z nabízených pokrmů, svlažit rty chutným nápojem, či si v klidu usrkávat horkou kávu a přitom poslouchat tichou veselou hudbu.

Avšak naše kavárna nabízí více než jen uspokojení těla, a sice oázu pro ducha. V době, kdy Ježíš Kristus chodil po této zemi, pronesl slova: „Já jsem chléb života; kdo přichází ke mně, nikdy nebude hladovět, a kdo věří ve mně, nikdy nebude žíznit.“ (Bible, evangelium Jana 6:35). Každý, kdo se sytí pomíjejícími věcmi, jeho radost a naplnění je pomíjivé. Ježíš Kristus nabízí to, co nepomíjí. Každý pracovník Kavárny Oázy má osobní zkušenost s živým Ježíšem Kristem, která změnila jeho život a která mu přinesla nepomíjející.

Pokud se chceš o tomto dozvědět více, obsluha kavárny Ti ráda pomůže. Můžeš si z kavárny odnést více než dobrý zákusek, či posezení u svého notebooku v příjemném prostředí.

Otevírací doba

Pondělí – Pátek:

9.00 – 18.00

hledamboha.cz

V Kavárně Oáza evidujeme všechny tržby elektronicky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit
kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou
tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku
pak nejpozději do 48 hodin.